Satılık Ses Kartı (M-Audio Firewire 410) – SATILDI


Ses kartı satılmıştır! Referans olması açısından yazıyı yayında bırakıyorum!

Arkadaşlar 2006 yılından beri kullandığım emektar ses kartımı satmaya karar verdim.

Sebebine gelince, fanatik bir Mac kullanıcısı olarak M-Audio yetkililerine kızdığım için satıyorum 🙂 İşin özü, mac os x işletim sistemini her zaman güncel olarak kullandığım ve m-audio hala son sürüm driver’ı yayınlamadığı için kızdım 🙂  Eğer windows işletim sistemi kullanıyorsanız veya mac os x 10.8 ve öncesi işletim sistemi kullanıyorsanız bu sizin için bir sorun teşkil etmeyecektir.

 

Marka: M-Audio

Model: Firewire 410

Durum: İkinci El

Kozmetik: Kılcal çizikler mevcut

Fonksiyon: Sorunsuz

Fiyat: 350 TL

Kargo: Alıcı Öder

Açıklama:

Cihazda yukarıda da belirttiğim üzere üst kısımda ufak tefek kılcal çizikler mevcut. Ön paneli tertemiz. Fonksiyonel olarak sorunsuz.

Bilmeyenler için biraz cihazdan bahsetmek istiyorum. Cihaz adından da anlaşılacağı üzere firewire arayüze sahip olup ister adaptörle ister firewire ile beslenebiliyor. 2 adet Hi-Z 2 adet Line-In girişi var. Çıkış olarak oldukça fazla seçeneğe sahip. Ayrıca en önemli artısı 2 adet bağımsız kulaklık çıkışı olması.Preamp kalitesi home studio için oldukça yeterli. 24bit çözünürlüğe sahip. Türkiye’de bu cihaz Sertab Dijital projesinde DJ Murat Uncuoğlu tarafından tercih edilmiştir. Ayrıca Volkan Öktem’in drum workshop’unda kullandık. Daha fazla bilgi ve ürün sepesifikasyonları için google’a bakabilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızda firewire portu yoksa masaüstü için texas instruments chipsetli herhangi bir marka PCI firewire kart ile, laptoplar için ise PCMCI kartlar ile sorunsuz çalışacaktır. Kablo olarak bağlayacağınız arayüze göre firewire 400 veya 800 kullanabilirsiniz. Eğer firewire 400 kullanacaksanız kablonuz benden 🙂 Firewire 800 kullanacaksanız mediamarkt gibi mağazalardan veya internetten temin edebilirsiniz.

 

Fotoğraflar

Herhangi bir sorunuz varsa veya satın almak isterseniz bu başlık altında iletişime geçebiliriz. Takas teklifleriniz değerlendirebilirim ancak fiyat 400 olur 🙂

(Toplam 1.808 kere, bugün 1 kere ziyaret edildi.)