EvStudyo.com (Yeni Proje)

Bildiğiniz üzere ilgi alanlarıma yönelik öğrendiklerimi paylaştığım, kişisel bloğum gün geçtikçe büyüyor ancak ilgi alanları çok olduğu için daldan dala bir durum söz konusu.

Aslında bu çok seslilikten rahatsız değilim ancak kategorize etmek ve aradığınıza daha kolay ulaşabilmeniz için en azından şimdilik müzik kategorisinden bazı noktaları ayırmak istedim.

Müziğin hayatımdaki yeri öylesine büyük ki, var oluş sebebim diyebilirim.

Son zamanlarda ses ve müzik teknolojileri üzerine yazdığımı fark ettim.

Bununla birlikte Türkiye’de özellikle benim gibi ev prodüktörlerinin (gülücük :)) ya da evde kayıt, mix, mastering konularına yeni merak salmış arkadaşların yararlanacağı yeterli düzeyde kaynak yok.

Bu sebeple;  özellikle kayıt, mix, mastering olmak üzere ev stüdyosu alanına girebilecek konuların yazıldığı,çizildiği ve tartışıldığı niş bir platform kurma gereği duydum.

EvStudyo.com

Artık Ev Stüdyosu ile ilgili yazılarımı burada paylaşacağım.

İmkanlar dahilinde sık güncellemeyi düşünüyorum.

Fikir ve önerileriniz doğrultusunda sizlerle birlikte ilerlemek isterim.

Şimdilik kafamda 1 yıllık deneme süresi var.  Takip eden 1 yıl içerisinde siteye olan (veya olmayan:)) talebe göre devam edeceğim ya da sonlandıracağım.

Evet dostlar, görüş ve önerileriniz bu konuda gerçekten önemli, o yüzden 2 satır da olsa yazın bana lütfen 🙂

Ev Stüdyosu

 

 

(Toplam 329 kere, bugün 1 kere ziyaret edildi.)
Önceki yazıyı okuyun:
Galatasaray İTM Burs Sınavı
Galatasaray İTM Burs Sınavı Hakkında

Türkiye'de müzik prodüksyionu, tonmaisterlik  gibi eğitimler veren kurum sayısı az olduğu için ufak bir araştırma ile gerekli bilgilere ulaştım.   Yaptığım...

Kapat